Husky - Czy słyszysz? (reedycja)

13/05/2008 By: Topielec Kategoria: 1CD, Album, Klubowa, Muzyka polska, Newage

Husky - Czy słyszysz? (reedycja)Niedawno pojawiła sie reedycja płyty “Czy słyszysz?” - debiutancka płyta Husky, która swoim pojawieniem wywołała swego czasu masę ochów i achów wśród obserwatorów polskiej sceny muzycznej, a zwłaszcza alternatywnej muzyki klubowej. Wydana w 2002 roku płyta błyskawicznie została okrzyknięta najciekawszym debiut polskiej młodej sceny klubowej

Reedycja “Husky” to digipack z jedną płytą, na której umieszczono 10 utworów w wersji audio oraz bonusowy multimedia pack z trzema wideoklipami (Melodia i sznur, Chaos chaos in my head, Piosenka nienasycona).

Z perspektywy czasu ta płyta Husky dalej brzmi wyśmienicie. Czuć fascynację twórców brytyjskim trip hopem. Słychać podobieństwa do takich artystów jak Bjork, Morcheeba czy nawet do Depeche Mode, ale nie ma tutaj kopiowania, powielania. To tylko podobieństwo. A do tego lekkie teksty, takie kobiece szepty, delikatnie zmysłowe.

Więc jeśli ktoś jeszcze nie miał przyjemności zawrzeć bliższej znajomości z Husky i ich pierwszą płytą - to nie zawiedzie się.

Zobacz nowa wersje
Brak komentarzy »

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz