PLASTIC @ koncert Forty Kleparz

W ramach Levi`s Music Tour, serii koncertów organizowanych w polskich miastach w krakowskim klubie muzycznym Forty Kleparz odbył się koncert zespołu Plastic. Wcześniej Plastic pojawił sie na Coke Live Music Festival 2010 na najmniejszej scenie ale w niezwykłym układzie - Plastic vs. Pono. Co było dość specyficznym połączeniem popu i hiphopu - zmieszaniem dwóch światów.


Powyższe zdjęcie - Plastic, Agnieszka - 2009 rok

Teraz, koncert w Fortach, też niezwykle udany. Bez udawania :) Plastik to pop. Ale też to niezwykle udany pop, lekki, radosny, taneczny i nowoczesny. Porywający do zabawy i miły w odbiorze. Co tu dużo mówić - publiczność nie chciała wypuścić zespołu ze sceny. A że w Fortach nie ma tylnego zejścia ze sceny, wiec artyści nie mieli wyboru - musieli grać. Nie wiem jak liczyć bisy, ale chyba były 4 :) Jednym z bisów była popowa aranżacja Money for Nothing zespołu Dire Straits. I muszę powiedzieć, że na żywo ten kawałek w wykonaniu Plastic ma w sobie wręcz jakąś magię. Jest absolutnie urzekający!

Posłuchaj Plastic: www.myspace.com/plasticspace

Inni o Plastic - zapowiedz koncertu ze strony FortyKleparz.pl:

Znany dziennik napisał o duecie Plastic, że ich muzyka to “wzorcowy pop - dzieło z innej planety”. Pewien popularny magazyn dodał, że ich drugi, wydany w 2009 roku, album “P.O.P.” ustanowił nowe standardy w polskiej muzyce.O tym, że nie są to historie wyssane z palca będziecie mogli się przekonać 19 listopada - wtedy Plastic, czyli Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski wystąpią na trzeciej odsłonie “Levi’s Music Tour” w krakowskich Fortach Kleparz. To jednak nie koniec muzycznych atrakcji - na imprezie zagra też Max Skiba, utalentowany i zdobywający coraz większą popularność na całym świecie producent z Sosnowca. Artysta tworzy nowoczesne disco, które grają i chwalą takie gwiazdy jak Erol Alkan czy Dimitri From Paris. Max Skiba, który na imprezie zaprezentuje swoje autorskie nagrania występuje też jako The KDMS (wspólnie z wokalistką Kathy Diamond) oraz pod remikserskim szyldem King of Kong. Na imprezie zagra też warszawski duet Last Robots oraz krakowski didżej i producent- Lisi.

 
 YouTube: Play Now

 
 YouTube: Play Now
Zobacz nowa wersje
Brak komentarzy »

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz