PARTNERZY

15/07/2008 By: Topielec Kategoria: Muzyka

Partnerzy Portalu TOPIELEC.COM

GrafZero.com – amatorski portal o literaturze i powiązanych tematach. Na początku maił być wybitnie ukierunkowany na fantastykę, stad i nazwa cyberpunkowa. Ale jak to w życiu jest – plany planami a tymczasem po za science-fiction i fantasy znajdziecie tutaj także (a może teraz to już głównie) tematy poza fantastyczne.

Truposz.com – amatorski portal poświęcony dziesiątej z muz, kinematografii. Opinie o filmach i innych ruchomych obrazach, poczynając od westernu egzystencjonalnego Jima Jarmuscha (Truposz) poprzez kino fantastyczne aż po rozrywkowe kino familijne.

Termopile.com - amatorski portal poświęcony rozrywce elektronicznej a w szczególności programom i grom komputerowym na PC.

Zielone.Ufoludki.biz - wielotematyczny blog artykułów z różnych dziedzin. Blog jest moderowany, co znaczy, że zwracamy szczególną uwagę na jakość pojawiających się w nim wpisów.

Liryki.com - nie jest to typowy blog (a może i jest). W każdym bądź razie zapraszam wszystkich do przeglądania i komentowania moich wierszy. Wreszcie opuściły szufladę. Nieśmiałe od razu wypłynęły na nieprzemierzone obszary. I teraz możesz je czytać ty, czytelniku, internauto z Poznania, Starachowic, Gdańska, Zakopanego, Barcelony czy Meksyku.

Forum.Krakow.pl - Forum to plac w miastach starożytnego Rzymu, na którym odbywały się zebrania ludowe, targi, sądy. Obecnie mianem forum określa się miejsce publicznych wystąpień i przemówień. FORUM KRAKÓW to właśnie takie miejsce. Prezentujemy tutaj szereg informacji oraz zachęcamy do wymiany opinii, poglądów, spostrzeżeń - zapraszamy do dyskusji oraz komentowania świata oraz wydarzeń.

Kabłak.pl -  oficjalna strona Leszka Kabłaka. “Po wielu latach surfowania po sieci pomyślałem że najwyższy czas stać się jej częścią. Tak aby za sprawą tego skromnego miejsca we wszechświecie bajtów, móc podzielić się z bliskimi, tymi których znam oraz nieznajomymi, moimi poglądami, pasjami czy wrażeniami ze spotkań, podróży i wydarzeń, których doświadczyłem.”

Brak komentarzy

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.